Novitus Link Online

Kolejna kasa – Novitus LINK ONLINE dostępna w naszej ofercie.

Kasa LINK Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas marki Novitus.

Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Jest mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych.

PODŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY

Współpracuje z terminalami płatniczymi PayTel za pomocą protokołu ECR-EFT narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych online’owych. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS.

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKIE SPOSOBY

Interfejsy komunikacyjne – dzięki nim można się z kasą komunikować i programować z dowolnego miejsca na świecie. Połączenie LAN Ethernet jest bardzo szybkie i stabilne. Równocześnie do kasy podłącz komputer, dowolną szufladę, czytnik, wagę, terminal kart płatniczych oraz kamery monitoringu. Łącząc obraz z kamer z wydrukiem z kasy kontroluj pracę kasjerów. Podłączony do kasy pendrive USB przechowa kopię bazy towarowej oraz konfigurację kasy.

Kasa Novitus LINK Online posiada następujące interfejsy:

  • LAN Ethernet
  • 3 x USB (1 przełąćzany na USB Device)
  • RS232
  • złącze szuflady pasywnej
  • Łączność LAN, RS232, USB, WLAN (opcja), BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja

Dla kogo kasa Novitus LINK?

Kasa LINK ONLINE najlepiej sprawdzi się w sklepach osiedlowych oraz w mniejszych placówkach handlowo-usługowych, jak np. kioski oraz warsztaty samochodowe, szkoły nauki jazdy, sklepy drogeryjno – kosmetyczne, nieduże lokale gastronomiczne i punkty sprzedaży sezonowej.